En İyi Instagram Reklam Ajansı ile İletişime Geçin

Instagram Reklam Ajansı, instagram reklam yönetimi

Instagram reklam ajansı Fotoğraf ve Tasarım, hedef kitlenizle etkileşime geçmeniz için en iyi stratejileri uygular. Dijital pazarlama yöntemlerini takipçi, beğeni ve izlenme sayılarınızı arttıracak şekilde kullanır. Reklam yönetiminizi üstlenir ve reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

Instagram reklam yönetimi ve Facebook Meta reklamları konusunda kendiniz denemeler yapmış olabilirsiniz. Bütçenizin gereksiz yere harcandığını, karşılığında yeterli takipçi ve etkileşim alamadığınızı düşünüyorsanız, bir Instagram reklam ajansı ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Instagram Reklam Ajansından Ücretsiz Teklif Alın!

Bilgilerinizi yalnızca sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.  Instagram Reklam Ajansı Hizmet Portföyü

  1) Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

  Kurumsal şirketler, yeterli bütçeleri rahatlıkla karşılayabildiği için, Instagram reklam ajanslarından sıkça hizmet alırlar. Ayrıca sosyal medyanın marka bilinirliğine oldukça fayda sağladığından rekabetçi olmak adına düzenli Instagram reklamları verirler.

  Kurumsal bir markanın temsilcisiyseniz, sizleri sosyal medyanızı ve instagram/facebook reklam hesabınızı yönetmek üzere bir toplantıya davet ediyoruz. Ayrıca diğer hizmetlerimiz için sosyal medya ajansı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  2) Bireysel Sosyal Medya Yönetimi

  Mikro ve macro influencerlar, fenomen olma yolunda ilerleyenler, aşçılar, terapistler vb. kullanıcılar bu kategoride hizmet alırlar. Hesaplarını sponsorlu reklam vermek yerine, genelde organik olarak büyütmeyi tercih ederler. Hashtag’leri ve trend akımları sıkça kullanırlar.

  Kişisel sosyal medya hesabınızı kendiniz yönetiyorsanız, şu üç içeriğe göz atmanızı öneririz:

  Popüler Hashtag Listesi

  Kolayca Instagram Keşfete Düşme

  Sosyal Medya Yönetim Araçları

  3) Sponsorlu Instagram Reklam Yönetimi

  Instagram reklam ajanslarının verdiği en önemli hizmet, meta ve Instagram reklamlarının yönetimidir. Bütçenizi en iyi şekilde kullanıp, maksimum fayda ve etkileşim için kampanyalarınızı optimize ediyoruz.

  Instagram reklam türlerinde hizmet veriyoruz?

  • Facebook Meta Reklamları
  • Hikaye Reklamları
  • Gönderi Reklamları
  • Video Reklamlar
  • Dönen Reklamlar
  • Kaydırmalı/Koleksiyon Reklamları
  • Keşfet Reklamları
  • Reels Reklamları

  4) Yaratıcı İçerik Üretimi

  Etkili bir instagram reklam kampanyası için en önemli etken, içerik kalitesidir. Kampanya görseliniz ya da video içeriğinizin mesajınızı net ve olabildiğince çabuk iletmesi gerekir. Sizlere dikkat çekici, özgün ve yaratıcı görseller ve videolar ile içerik üretimi sağlıyoruz.

  5) Prodüksiyon

  İçerik üretimi için gereken fotoğraf ve video materyalleri konusunda yetersiz kalıyorsanız, reklam ajansımızdan fotoğraf ya da video prodüksiyon, kurumsal tanıtım filmi desteği alabilirsiniz.

  6) Raporlama

  Verdiğimiz tüm hizmetler, bütçenizin nasıl ve nereye harcandığını görebilmeniz için belirlenen aralıklarla raporlanır. Bu rapor edinilen takipçi, beğeni, izlenme, özel mesaj gibi etkileşim sayılarının bulunduğu tabloyu içerir. Aynı zamanda raporlama sayesinde hedef kitleniz ve markanızla ilgilenen kişiler hakkında demografik bilgilere de sahip olursunuz.