En İyi Instagram Reklam Ajansı ile İletişime Geçin

Instagram Reklam Ajansı, instagram reklam yönetimi

Instagram reklam ajansı fotoğraf ve tasarım, hedef kitlenizle etkileşime geçmeniz için en iyi stratejileri uygular. Dijital pazarlama yöntemlerini takipçi, beğeni ve izlenme sayılarınızı arttıracak şekilde kullanır. Reklam yönetiminizi üstlenir ve reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

 • Instagram reklam yönetimi ve Facebook Meta reklamları konusunda kendiniz denemeler yapmış olabilirsiniz.
 • Bütçenizin gereksiz yere harcandığını, karşılığında yeterli takipçi ve etkileşim alamadığınızı düşünüyorsanız, bir Instagram reklam ajansı ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Concept Reklam Ajansı Instagram

Instagram reklam ajansı, Instagram’da reklam vermek isteyen işletmelere hizmet veren bir ajansdır. Instagram reklam şirketi, müşterilerinin Instagram’daki hedef kitlelerine erişimlerini ve markalarının bilinirliğini artırmalarını sağlamak için çeşitli reklam stratejileri ve kampanyaları tasarlar ve yürütürler.

 • Bunlar, paylaşılan içeriklerin organik erişimini artırmak, Instagram Reklamları kullanmak, hikayelerde veya etkileşimli reklamlarda yer almak gibi farklı taktikler kullanarak reklam verenlerin amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olabilirler.
 • Instagram reklam ajansı, müşterilerine danışmanlık, strateji geliştirme, içerik oluşturma ve raporlama gibi hizmetler sunarlar.

Instagram Reklam Ajansından Ücretsiz Teklif Alın!

Bilgilerinizi yalnızca sizinle iletişime geçmek için kullanacağız.
  Instagram Reklam Ajansı Hizmet Portföyü

  1) Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

  Kurumsal şirketler, yeterli bütçeleri rahatlıkla karşılayabildiği için, Instagram reklam ajansından sıkça hizmet alırlar. Ayrıca sosyal medyanın marka bilinirliğine oldukça fayda sağladığından rekabetçi olmak adına düzenli Instagram reklamları verirler.

  • Kurumsal bir markanın temsilcisiyseniz, sizleri sosyal medyanızı ve instagram/facebook reklam hesabınızı yönetmek üzere bir toplantıya davet ediyoruz.
  • Ayrıca diğer hizmetlerimiz için sosyal medya ajansı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Olmalı?

  Kurumsal sosyal medya yönetimi, bir şirketin sosyal medya platformlarında etkili bir şekilde var olmasını ve markasının değerini arttırmasını sağlamak için özenle planlanması gereken bir süreçtir. İşte kurumsal sosyal medya yönetiminin olması gereken bazı temel özellikler:

  1. Belirli hedefler: Kurumsal sosyal medya hesapları, belirli hedefler doğrultusunda yönetilmelidir. Bu hedefler, marka bilinirliği, müşteri etkileşimi, satış artışı gibi farklı alanlarda olabilir. Hedefler belirlendikten sonra, stratejiler bu hedefler doğrultusunda belirlenmelidir.
  2. Kaliteli içerik: Kurumsal sosyal medya hesapları, etkileşim yaratmak ve marka değerini arttırmak için kaliteli ve özgün içeriklerle dolu olmalıdır. İçeriklerin düzenli olarak paylaşılması ve takipçilerle etkileşimli hale getirilmesi de önemlidir.
  3. Planlı ve programlı paylaşımlar: Sosyal medya yönetimi, paylaşımların planlı ve programlı olması gereken bir işlemdir. Planlı paylaşımlar, takipçilerin dikkatini çekmek ve ilgi uyandırmak için doğru zamanda yapılmalıdır. Ayrıca, belirli aralıklarla düzenli paylaşımlar yapılması da önemlidir.
  4. Etkileşim: Kurumsal sosyal medya hesapları, takipçilerle etkileşim halinde olmalıdır. Cevapsız yorumlar veya mesajlar, takipçilerin ilgisini kaybetmesine sebep olabilir. Bu nedenle, takipçilerle aktif bir iletişim kurmak ve onların sorularını veya şikayetlerini yanıtlamak önemlidir.
  5. Takip ve analiz: Kurumsal sosyal medya hesapları, takip edilip analiz edilmelidir. Takipçi sayısı, etkileşim oranları, paylaşımların performansı gibi farklı verilerin takip edilmesi, gelecekteki stratejiler için fikir verir. Bu nedenle, takip ve analiz işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır.

  Kurumsal sosyal medya yönetimi, doğru planlama ve uygulama ile bir şirket için çok faydalı olabilir. Ancak, bu sürecin doğru yönetilmesi için zaman ve kaynak ayrılması gerekmektedir.

  2) Bireysel Sosyal Medya Yönetimi

  Mikro ve macro influencerlar, fenomen olma yolunda ilerleyenler, aşçılar, terapistler vb. kullanıcılar bu kategoride hizmet alırlar. Hesaplarını sponsorlu reklam vermek yerine, genelde organik olarak büyütmeyi tercih ederler. Hashtag’leri ve trend akımları sıkça kullanırlar.

  Kişisel sosyal medya hesabınızı kendiniz yönetiyorsanız, şu üç içeriğe göz atmanızı öneririz:

  Popüler Hashtag Listesi

  Kolayca Instagram Keşfete Düşme

  Sosyal Medya Yönetim Araçları

  3) Sponsorlu Instagram Reklam Yönetimi

  Instagram reklam ajansının verdiği en önemli hizmet, meta ve Instagram reklamlarının yönetimidir. Bütçenizi en iyi şekilde kullanıp, maksimum fayda ve etkileşim için kampanyalarınızı optimize ediyoruz.

  Instagram reklam türlerinde hizmet veriyoruz?

  • Facebook Meta Reklamları
  • Hikaye Reklamları
  • Gönderi Reklamları
  • Video Reklamlar
  • Dönen Reklamlar
  • Kaydırmalı/Koleksiyon Reklamları
  • Keşfet Reklamları
  • Reels Reklamları

  4) Yaratıcı İçerik Üretimi

  Etkili bir instagram reklam kampanyası için en önemli etken, içerik kalitesidir. Kampanya görseliniz ya da video içeriğinizin mesajınızı net ve olabildiğince çabuk iletmesi gerekir. Sizlere dikkat çekici, özgün ve yaratıcı görseller ve videolar ile içerik üretimi sağlıyoruz.

  5) Prodüksiyon

  İçerik üretimi için gereken fotoğraf ve video materyalleri konusunda yetersiz kalıyorsanız, Instagram reklam ajansıdan fotoğraf ya da video prodüksiyon, kurumsal tanıtım filmi desteği alabilirsiniz.

  6) Raporlama

  Verdiğimiz tüm hizmetler, bütçenizin nasıl ve nereye harcandığını görebilmeniz için belirlenen aralıklarla raporlanır. Bu rapor edinilen takipçi, beğeni, izlenme, özel mesaj gibi etkileşim sayılarının bulunduğu tabloyu içerir. Aynı zamanda raporlama sayesinde hedef kitleniz ve markanızla ilgilenen kişiler hakkında demografik bilgilere de sahip olursunuz.