tp-logo2

Türkiye Petrolleri

Türkiye Petrolleri ve Subsea7 ‘ın ortak projesi ile Karadeniz sularına açılan petrol gemisi için, haber gündemine oturan etkinlik ve boğaza açılış çekimlerini Fotoğraf ve Tasarım Reklam Ajansı olarak üstlendik.

Markaya Sarayburnu, İstanbul Boğazı ve Üsküdar açıkları gibi konumlarda drone’lar ile havadan çekim yaparken, gün içerisindeki etkinliğin aktüel çekimlerini de sözleşmelerimiz gereği halka açık olarak paylaşamasak da başarı ile teslim ettik.

Projenizi Anlatın
Profesyonel Video Çekimi Örnekler - hilton

Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn, Adıyaman’daki otelinin yeni tanıtım filmi için ajansımızın video prodüksiyon ekibini tercih etti.

Projenizi Anlatın
Dimes-logo-svg

Diren Meyve Suları

Türkiye’nin meşrubat devlerinden biri olan Dimes, oryantasyon videoları ve tanıtım filmleri, 360 sanal tur (VR) çekimleri ve drone ile hava fotoğrafçılığı konusunda bizi tercih etti.

Projenizi Anlatın
Profesyonel Video Çekim Örneği

ForFarming

Tarım otomasyonu ve zirai teknolojiler konusunda, ülkemizden çıkan en büyük Start-Up projenin; responsive web sitesini anahtar teslim yatırımcılarına teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.

Projenizi Anlatın
dmnky-logo

Dumankaya İkon

İstanbul’un en yüksek rezidans projelerinden biri olan Dumankaya İkon’un örnek dairelerinin çekimi, 360° sanal tur çekimi ve oluşturulması gibi prodüksiyon işleri ajansımız tarafından yapıldı.

Projenizi Anlatın
polo-logo

US Polo Assn

US Polo Assn’ın omuz çantası ve seyahat valizlerinin ürün ve katalog çekimlerini, Fotoğraf ve Tasarım stüdyolarında gerçekleştirdik.

Projenizi Anlatın
eon-logo

Eon Dental

EON Dental Ağız ve Diş Sağlığı kliniği, dental turizm odaklı, multilanguage yeni web sitesi tasarımı için bizleri tercih etti.

Projenizi Anlatın
eon-logo

Eon Dental

Aynı zamanda EON Dental Ağız ve Diş Sağlığı kliniği için yeni sağlık turizmi stratejimiz olan PDF tanıtım kitlerini de tasarladık.

Projenizi Anlatın
natur-saglik-logo

Natur Sağlık

360° tam hizmet verdiğimiz markanın logo ve kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret web sitesi, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama faaliyetlerinin tümü kreatif ajans anlayışı ile yürütülüyor. Bu sayede Natur Sağlık markasını besin takviyesi üreten diğer rakipleri arasında öne çıkarmaya devam ediyoruz.

Projenizi Anlatın
regza-plus-logo

Regza Plus

Bir başka doğal besin takviyesi üreticisi olan Regza Plus’ın, İranlı hekimlerin şifalı reçeteleriyle şifa dağıtan ürünlerini, sosyal medya yönetimi ile hedef kitlesine ulaştırma görevi, Fotoğraf ve Tasarım’a ait.

Projenizi Anlatın

Konix

Pandemi ile birlikte hepimizin cebine, çantasına ürettiği dezenfektanlar ile ulaşan KONİX, aslında medikal alanda bir çok dalda faaliyet gösteren bir Turkuaz Sağlık alt markası.

Ürün yelpazesinin çoğunluğu jel vb. likit maddelerden oluşan KONİX’in şeffaf ürün ambalajları ile ürün çekimlerini yapmak gerçekten zor. Bu sorunu CGI (Computer Generated Image) teknolojisini kullanarak çözen ajansımız, markamıza 3D modelleme tekniği ile ürün görselleştirme hizmeti verdi ve artık her koşulda kusursuz ürün görsellerimiz var!

Projenizi Anlatın

Deflagyn

Deflagyn markasının kurumsal web sitesi ihtiyacı için “Hiper Farma İlaç”, doğru kararı vererek bizleri tercih etti.

Projenizi Anlatın

Besinsel

Doğal ve organik ürünlerden besin takviyelerine bir çok ürünün internet üzerinden satışı için kolları sıvayan Besinsel, 100’lerce ürünü kullanıcıya masaüstü ve mobilde en hızlı ve kullanışlı biçimde ulaştıracak bir e-ticaret sitesinin tasarımını Fotoğraf ve Tasarım imzası ile yayına aldı.

Projenizi Anlatın

Demim Jean

Demim Jeans’in e-ticaret odaklı ürün, konsept ve moda çekimleri Fotoğraf ve Tasarım stüdyolarında gerçekleştirildi.

Projenizi Anlatın

Gözde Aral Ocak

“Mind Body Eating Coach” Gözde Aral Ocak mailing çalışmalarını yürütmek, dijital danışan ağını kurmak için, işlevsel ve kreatif bir web sitesi ihtiyacı ile tercihini Fotoğraf ve Tasarım Reklam Ajansı’ndan yana yaptı.

Projenizi Anlatın

MO Karavan

İsim babalığını, kurumsal kimlik ve logo tasarımını, tam hizmet reklam hizmeti kapsamında web tasarım, sosyal medya yönetimi ve SEO hizmetlerini üstlendiğimiz MO Karavan, 6 ay gibi kısa bir sürede sıfırdan kurulmasına rağmen, Google’da en büyük rakiplerinin bile önüne geçmeyi, üst sıralarda yer almayı başardı. Günlük ziyaretçi sayısı ve sosyal medyada takipçi sayısı da günden güne organik olarak artmakta.

Projenizi Anlatın

Mukel Mimarlık

Zeruj Port AVM gibi büyük projelerin yanı sıra kentsel dönüşüm projeleri ve iç mimari alanında da büyük işler başaran Mukel Mimarlık, sosyal medya yönetimi konusunda ajansımızı tercih etti.

Projenizi Anlatın

GEVISS

GEVISS’in kurumsal tanıtım filmi ve havadan drone çekimlerini ajansımız bünyesinde, insource olarak gerçekleştirip markaya teslim ettik.

Projenizi Anlatın

Danışarak

Proje, dış ticaret, sağlık kurumları yönetim danışmanlığı gibi bir çok alanda sertifikalı danışmanlık hizmeti veren “Danışarak”, pandemi sonrası online eğitimler ile işini dijitale taşımaya karar verince, bize de eğitimlerinin hem satışını, hem sunumunu kendi web sitesinden yapabilmesi için eğitim portalı tasarlamak ve hazırlamak düştü.

Artık Danışarak eğitimlerini egitim.danisarak .com üzerinden hem satın alabilir, hem izleyebilirsiniz.

Projenizi Anlatın

Just for Silver

Mücevher ve takı çekimleri gibi zorlu ürün çekimlerindeki başarımızın bir örneği de, Just for Silver markasının ürünleri için tamamladığımız proje.

Projenizi Anlatın

Superline Fitness Club

Superline Fitness Club’ın key visual ve reklam kampanyası görselleri için, sporcu fotoğraflarının, salon içerisinde çekimleri ve post prodüksiyonu ajansımız tarafından insource olarak yapıldı.

Projenizi Anlatın
saadet-duragi-logo

Saadet Durağı

Türkiye’nin en doğasever, en flexible düğün fotoğrafçılığı ekibi Saadet Durağı’nın yeni Logo Tasarımı, sosyal medya yönetimi ve kreatifleri yine Fotoğraf ve Tasarım imzası ile mutlu çiftlere ulaşıyor.

Projenizi Anlatın

GemlikZeytini.org

Bursa’nın zeytin ve zeytinyağı markası Özbağ’ın, zeytine dair her şeyi paylaştığı blog sayfası gemlikzeytini .org yepyeni arayüzü ile ajansımızın kreatif ekibinden okuyucusuyla buluşuyor!

Projenizi Anlatın

Elay Unlu Mamulleri

Elay Süt Ürünleri de 2021’de markasını ve ürünlerini dijitale taşımak ve e-ticaret ile müşterilerine ulaşmak için, yeni web sitesini anahtar teslim bize emanet etti. Ürün çekimleri ile web tasarımının bir elden ajansımız bünyesinde insource olarak yapılması, işe bütünlük ve kurumsallık katarken, Elay’ı 3. taraflara ayırılacak bütçeden de kurtarmış oldu.

Projenizi Anlatın

1MN.org

Global uzmanları bünyesinde bulunduran 1MN Organizasyon, danışmanlık hizmetlerini pazarlayacağı yeni web sitesi tasarımında bizleri tercih etti.

Projenizi Anlatın

Uzm. Psk. Nurçin Kaya

Uzman Psikolog Nurçin Kaya, kurumsallığını ön plana çıkarmak ve danışanlarına dijitalde ulaşmak amacıyla yeni web sitesini Fotoğraf ve Tasarım Reklam Ajansı’nın kreatif ekibine emanet etti.

Projenizi Anlatın

Çocuk Evreni

Yeni arayüzü ile SEO ve mobil uyumlu hale getirdiğimiz Çocuk Evreni’nin web sitesinde, anne ve çocuk ile ilgili her türlü bilgiye ve blog yazısına ulaşabilirsiniz.

Projenizi Anlatın

SANITAIR ZONE

Belçika’nın yeni ve yenilikçi yapı marketi Sanitair Zone, Logo tasarımını ajansımızın kreatif ekibine ve art direktörüne emanet etti. Sonuçtan hem marka, hem de Avrupa’daki hedef kitlesi memnun görünüyor.

Projenizi Anlatın

Multicup

Multicup’ın yenilenen logosunun altına imzamızı attık.

Projenizi Anlatın

Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn, Adıyaman’daki otelinin yeni tanıtım filmi için ajansımızın video prodüksiyon ekibini tercih etti.

Projenizi Anlatın

Notispark

Notispark start-up’ının logosunda proje sorumluları ve ajansımızın kreatif tasarım ekibi birlikte çalıştılar.

Projenizi Anlatın

Idevit

Idevit, CNR expo UNICERA seramik fuarında ürün çekimleri ve stand fotoğrafları için Fotoğraf ve Tasarım’ı tercih etti.

Projenizi Anlatın

Muğla Stone

Muğla Stone’un yeni sezon ürün kataloğu Fotoğraf ve Tasarım tarafından tasarlandı.

Projenizi Anlatın

Yönelt Koleji

Yönelt Koleji’nin yeni web sitesini rengarenk tasarlayıp teslim ettik. Böylece hem markasını hem eğitimlerini dijitale taşımış olduk.

Projenizi Anlatın

Karo Group

KARO Group kurumsal kimlik ve logo tasarımı için ajansımızı tercih etti.

Projenizi Anlatın

Ferhat Korkmaz Hair Design

İstanbul’un en iyi Hair Stylist’lerinden biri olan Ferhat Korkmaz, yeni tanıtım filminin çekimlerini ajansımıza emanet etti.

Projenizi Anlatın