Drone Çekim Hizmeti – Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi

Drone Çekim Hizmeti, Havadan Çekim

Drone çekim hizmeti havadan insansız hava araçlarıyla (İHA) fotoğraf ve video çekim hizmetidir. Drone hava çekimi, klasik fotoğraf ve video çekimlerden elde edilemeyecek farklı açılarla estetik medya öğeleri sunar. Etkinlik veya inşaatınızın farklı açılarından birçok detayını göstermenizi sağlar. Havadan çekim hizmeti ile, izleyenlerin etkileneceği ve markanızı kurumsal gösteren çekimler, projelerinize yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.

Drone Çekimi Nasıl Yapılır?

Sanat, inşaat, düğün, otomotiv, konser, emlak, etkinlik, festival, havadan araç takibi, şehir planlama, bisiklet, motosiklet çekimleri , havadan otoyol çekimi, köprü, kavşak, havalimanı, otobüs terminalleri gibi alanlar drone çekim hizmeti için uygun yerlerdir.

 • Havadan yapılan çekimlerde dikkatleri çeken açılardan ve mesafelerden çok kaliteli videolar elde edilmektedir.
 • Montaj, efekt ve seslendirmeler ile zenginleştirilen havadan görüntüler, kurumsal projelerin tanıtımında vazgeçilmez öğelerden biri.
 • Bir çok firma, hedef kitlesini etki altında bırakmak ve ikna etmek için bu silahı kullanıyor.
 • Ayrıca drone çekim hizmeti için izin gerekmesi durumunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü(SHGM) üzerinden gerekli izni ekibimiz sizin adına almakta ve size sorunsuz hizmet sağlamaktadır.

Drone Çekim Hizmeti Havadan Çekim

Drone Çekim Fiyatları

2021 yılında Drone çekim hizmeti fiyatları farklılık göstermektedir. Farklı platformlarda farklı farklı fiyatlarla karşılaşmanız olası. Fotoğraf ve Tasarım olarak drone çekim fiyatlarımızı 2021 yılında olabildiğince makul tutmaktayız. Uygun fiyatlar ve tectübemiz ile tüm kurumsal projelerinizde havadan çekiminizi kaliteli biçimde gerçekleştirmeyi misyon edindik.

 • Drone çekimleri çoğu ajansta olduğu gibi burada da batarya üzerinden fiyatlandırılmakta.
 • Ortalama olarak fiyat vermek gerekirse Fotoğraf ve Tasarım’ın 25dk’lık drone çekim ücreti 1000₺’dir.
 • Bu 25 dakika ortalama batarya süresini temsil eder ve içerisine kurgu montaj hizmeti dahil değildir.
 • Ayrıca Fotoğraf ve Tasarım, toplam uçuç süresi, etkinlik uzunluğu, hizmet bölgesi gibi değişkenlere bağlı olarak fiyat değişikliği hakkını saklı tutar.

Size özel drone çekim hizmeti için

Fotoğraf ve Tasarım'dan

Drone çekim fiyat teklifi hazırlanırken şunlar göz önünde bulundurulur:

 • Toplam uçuş süresi
 • Proje ve müşteri sürekliliği
 • Hizmet Bölgesi ( Hangi İl/İlçe? )
 • Çekim bölgesindeki risk etkenleri
 • Sivil Havacılık izin durumu
 • Kurgu montaj hizmeti
 • Projede kullanılacak ekipmanlar

Bu yüzden drone çekim fiyatları çoğu zaman Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre teklif usülü hazırlanmaktadır. Drone çekim fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Drone ile Havadan Çekim Hizmetinin Kullanım Alanları

Sosyal medya hesapları ve web siteleriniz üzerinde çekilen drone videolarını paylaşabilrisiniz. Peki hangi sektörlerde ve alanlarda havadan çekim yapılıyor?

 • Drone çekimi pek çok sektörde yaygın olarak kullanılır.
 • Havadan çekimler insansız hava araçlarıyla çekim yapılan sektörlerden bazıları:

1)Fabrika ve İş yeri, Drone Arazi Çekimi

İşyeri ve fabrikalarınızın kurumsal tanıtım fimlerinde kullanılmak üzere drone çekimi yaptırarak fabrika ve işyerinizin kalitesi ile büyüklüğünü net bir şekilde aktarabilirsiniz. Marka tanıtımındaki ayrıntıları müşterilerinize havadan çekim ile göstermek mümkün.

2)Haber ve Reklamcılık Alanında Drone Çekim Hizmeti

Haber ile reklam sektöründe tanıtım ve olay yeri kaydı gibi çekimlerde drone kiralama hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet veren Fotoğraf ve Tasarım, size özel çözümler teklif eder. Haber ve reklam amaçlı bütün çekimleriniz için operatörü ile birlikte havadan çekim hizmetlerimizden yararlanarak çarpıcı video çekimleri elde edebilirsiniz.

Drone Çekimi İnşaat Plaza Havadan Çekim

3)Drone İnşaat Çekimleri

En çok talep gören inşaat çekimleri ve plaza, rezidans çekimleri ile bitmiş ya da inşaatı devam eden projeleriniz için müşterilerinizi çok kolay satın almaya yönlendirebilirsiniz. Emlak satışının olduğu tüm yerlerde rekabeti dijital medyaya taşıyarak kazanç ve müşteri artışı sağlamak mümkündür.

 • İnşaat havadan çekimi ile çarpıcı ve profesyonel video ve fotoğraflar bir tanıtım filmi ya da basılı medyada toparlanır.
 • Web sitenizin içeriğine katılara potansiyel müşterinizi etkilemek amaçlanır.

4) Drone ile Emlak Çekimi, Gayrimenkul, Konut Çekimi

Drone çekim hizmeti evinin ya da arazinin havadan çekimini yaptırmak isteyenler için birebir. Drone ile arazi çekimi, emlak çekimi, pazarlama esnasında sizlere yardımcı olacaktır. Projenize değer katmak için inşaat ve emlak sektörüne de havadan çekim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

5)Konser ve Etkinlik Drone Havadan Çekim

 • Festival, miting, doğal etkinlikleri, toplu kamplar, üniversite şenlikleri, spor müsabakaları ve konser çekimleri gibi organizasyonlarda markamızın sağladığı havadan çekim hizmeti ile organizasyonları etkileyici hale getirebilirsiniz.

Drone Çekim Konser Etkinlik

6) Spor Müsabakası Çekimleri

Drone kiralama hizmeti ile sportif etkinlikler ya da müsabakalar sırasında da etkileyici videolar elde edebilirsiniz. Havadan çekim ile yamaç paraşütü, extreme spor faaliyeleri, motor sporlarıgibi birçok spor etkinliğinin havadan video ve fotoğrafının yüksek çözünürlüklü çekimi mümkündür.

Havadan Çekim Spor

7) Otel ve Turizm Çekimleri

Hem yaz hem de kış turizminde kullanılanı otel drone çekim hizmetiyle, otelinizde verilen tüm fırsatları havadan çekerek rezervasyonlarınızın artışını sağlıyoruz. Drone ile havadan çekim aracılığıyla turizm sektöründe ilerleyerek müşterilerin sizi seçmesine yardımcı olabilirsiniz.

8) Drone Düğün Çekimi

 • Drone çekim hizmeti en mutlu gününüzde olmazsa olmaz.
 • Kurumsal çekimlerin yanı sıra drone ile düğün çekimi, mutlu çiftlerin düğün albümlerini süslemekte.
 • Düğün çekimi ile birlikte yapılan düğün hikayesi sırasında havadan çekim ile kaliteli görüntüler elde edilir ve kullanılır.
 • Drone çekim hizmetinin en yaygın kullanım alanlarından biri de düğün dış çekimdir.

Drone İle Düğün Çekimi Havadan Çekim

Prodüksiyon Hizmetleri

İnsansız hava aracı olan drone ile havadan çekim hizmeti sunan ajansımız, havadan çekim ile birlikte prodüksiyon hizmeti ve kurgu montaj imkanı da sağlamaktadır. Uzman ekibi ile sinema sektörü ve kurumsal tanıtım filmi konusunda tecrübe sahibidir. Bununla birlikte drone çekimi öncesinde ve bitiminde prodüksiyon hizmeti vererek her projede 360 derece tam hizmet veriyor, müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranıyoruz.

Özet:

 • Drone çekim hizmeti, havadan görüntüleme imkanı bulunan birçok sektörde reklam ve tanıtım filmlerinin en önemli içerik kaynağıdır.
 • Hava çekimleri pek çok farklı sektörde kullanılmakta etkili bir dikkat çekici öğe olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Fotoğraf ve Tasarım Reklam Ajansı olarak havadan video ve fotoğraf çekiminde markayı öne çıkarma fikri ile bu hizmeti vermekteyiz.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.