5 Kolay Adımla Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır?

TikTok Mavi Tik Nasıl Alınır? Tiktok hesap doğrulama, mavi tik rozeti

TikTok Mavi Tik nasıl alınır? doğrulanmış hesap sahibi olmak tüm kullanıcılar ve içerik üreticiler için çok önemli. Fakat diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi doğrulanmış hesap sahibi olabilmek için TikTok mavi tik başvurusu yapamıyorsunuz. Yalnızca TikTok tarafından dikkat edilen, aşağıda bahsedeceğimiz kriterlere dikkat ederek hesaba mavi tik alabilirsiniz.

Tiktokta Mavi Tik Nasıl Alınır?

İşte tiktokta hesap doğrulama nasıl yapılır sorusunun cevabı:

1) Takipçi Sayınızı Arttırın

Tiktok mavi tik almak için en az 1000 takipçiye sahip olmanız gerek. Bin takipçinin altındaki hesapları TikTok doğrulamıyor. Ayrıca takipçi sayınızın bu rakam üzerine çıktıktan sonra da düzenli olarak artması gerekiyor. Günlük olarak takipçi ve izlenme sayınızı arttırıp, hesabınızı sürekli büyütmeye çalışın.

#Ayrıca TikTok’da takipçi sayınızı, izlenme sürenizi arttırmak için popüler tiktok hashtag’lerini kullanabilirsiniz.

2) Tutarlı ve Viral İçerikler Paylaşın

TikTok platformu geliştirmek için uygulamayı düzenli olarak kullanan hesapları doğrulamak, onlara tiktok blue tick vermek istiyor. Uzmanlık alanınız ya da yeteneğinizle alakalı, birbiriyle tutarlı içerikleri düzenli olarak paylaşın. Ayrıca sırf paylaşım yapmış olmak için kalitesiz içerik üretmeyin. Trendleri takip edin, ilgi çekici viral olabilecek gönderiler, insanların denemek isteyeceği akımlar yaratın.

3)Başkalarıyla Etkileşime Geçin

TikTok mavi tik nasıl alınır sorusunun diğer cevabı da uygulamayı ne sıklıkla kullandığınıza da bağlıdır. TikTok içeriklerinizin reklamını yapmak ve görünür olmak için başkalarının içeriklerini de beğenin ve yorum yapın. Bu sayede etkileşime geçtiğiniz diğer kişilerden takipçi ve izleyici kazanabilir ve tiktok hesabınızın kısa sürede doğrulanmasını sağlayabilirsiniz.

4)Diğer Sosyal Medya Hesaplarınızı Doğrulayın

Kullandığınız Instagram, Facebook ve Twitter hesabınız mutlaka vardır. Diğer sosyal medya hesaplarınızda mavi tik almak, TikTok hesabınızın daha kolay doğrulanmasını sağlayacaktır. Diğer platformlarda mavi tik almak için doğrulama talep edebilirsiniz. Bu yüzden önce başka sosyal medya platformlarında mavi tik rozeti alın.

5) Profesyonel Destek Alın

Basında, sosyal medya platformlarında, otoriter web sitelerinde iyi bir haberiniz, referansınız varsa, tiktok ekibinden mavi tik rozeti almanız daha kolay olacaktır. Tiktok verifier sertifikalı hizmetlerimiz hakkında,  pr çalışmaları, resmi işlemler ve otoritenizi arttıracak çalışmalar için reklam ajansımızdan destek alabilirsiniz.

TikTok mavi tik hilesi, mavi tik satın alma

Tiktok Mavi Tik Satın Alınabilir Mi?

Yukarıda bahsettiğimiz adımları uygulamak, hesabınızın kalitesini ve popülerliğini arttırmak dışında tiktokta mavi tik almanın başka bir yolu yok. Doğrulanmış rozeti ücret karşılığı satın almak mümkün değil. Yani tiktok mavi tik hilesi, tiktok hesap doğrulama hizmeti, Tik tok mavi tik alma uygulaması gibi şeyler sadece yalandan ibaret. Bu tarz ilanlara ve dolandırıcılık çalışmalarına itibar etmeyin. Ayrıca “tiktok izlenme satın al” gibi hizmetlere ödeme yapıp sahte, geçici ve etkileşim sağlamayacak izlenme sayıları yerine, hesabınıza gerçek kullanıcı ve takipçiler çekmeye çalışın.

Tiktok Mavi Tik Başvurusu

Tiktok’ta mavi tik nasıl alınır konusuna değindik. Mavi tik rozetini alıp, onaylı hesap sahibi olmak için yukarıdaki doğal süreçleri uygulayıp, ekibin hesabınızı doğrulamasını beklemeniz gerekiyor. Tik Tok mavi tik nasıl alınır konusunda diğer sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Mavi Tik başvurusu, yalnızca doğrulanması gereken kişi, kurum veya markalar tarafından yapılabilir. Başvuru için TikTok hesabınızın en az 30 gün önce oluşturulmuş ve aktif bir şekilde kullanılmış olması gerekmektedir. Ayrıca, hesabın açık ve gerçek bir profil fotoğrafı ve açıklama alanı olması gerekmektedir.

Mavi Tik başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • TikTok uygulamasını açın ve profil sayfanıza gidin.
  • Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine tıklayın.
  • Hesap seçeneğine tıklayın ve “Doğrula” seçeneğine dokunun.
  • TikTok, size bir form gönderecektir ve bu formda sizden bazı bilgiler ve belgeler istenecektir. Bu bilgiler arasında adınız, yaşınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz, hesabınızın kullanım amacı ve hesabınızı doğrulamak için bir kimlik belgesi (örneğin pasaport veya sürücü belgesi) gibi bilgiler yer alabilir.
  • Formu doldurduktan sonra TikTok, başvurunuzu inceler ve sonuçlandırır.
  • Başvuru sonucunun ne kadar sürede verileceği konusunda bir garanti verilemez ve TikTok, başvuruları dikkatli bir şekilde incelediğinden dolayı bazen birkaç hafta veya daha uzun bir süre gerekebilir. Başvuru sonucu,
  • TikTok tarafından size bir mesaj veya e-posta yoluyla bildirilir.

Tiktok Mavi Tik Nedir?

TikTok Mavi Tik, bir TikTok hesabının doğrulanmış olduğunu gösteren bir işarettir. Mavi Tik, bir hesabın sahte olmadığını ve gerçek bir kişi, kurum veya marka tarafından yönetildiğini doğrular. Mavi Tik, TikTok tarafından doğrulanmış hesaplara verilir ve bu hesapların takipçileri tarafından daha güvenilir olarak kabul edilir. Mavi Tik, bir hesabın popülerliğini veya içeriğinin kalitesini doğrulamaz, sadece hesabın doğruluğunu doğrular.

  • Mavi Tik’in verilmesi, bir TikTok hesabının sahte olmadığını doğrulamanın yanı sıra, kullanıcılara da hesabın gerçek olduğunu ve resmi olarak doğrulandığını bildirir.
  • Bununla birlikte, bir TikTok hesabının Mavi Tik almış olması, TikTok tarafından onaylanmış veya onaylanmamış sponsorluklar, reklamlar veya promosyonlarla ilişkili olmayabilir.