⭐Youtube Abone Sayısı Arttırma Yöntemleri (En iyi 3 yöntem)

Youtube Abone Sayısını Arttırma

Yeni bir Youtube kanalı açınca aklınıza ilk takılan şey muhtemelen Youtube abone sayısı arttırma yöntemleri için yapılması gerekenler olacaktır. Çünkü basit düşünmek gerekirse herkes gibi sizde kanalınızı izlenmek için açtınız.

Youtube Abone Sayısı Arttırma Yolları

Haliyle içerikleriniz izlenmediğinde de amacınıza ulaşmış olmuyorsunuz. Ancak hemen takipçi derdine düşmeden önce rahatlayın. Çünkü sizlere Youtube abone sayısı arttırma konusunda oldukça faydalı olan 3 etkili yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntemler sayesinde Youtube kanalınızın abone sayısının organik bir şekilde artmasını ve uzun vade de kanalınızın gerçekten de başarılı olmasını sağlayacaksınız. Çünkü Youtube, hedef kitleye ulaşmak isteyenler için vazgeçilmez bir platformdur. Dilerseniz bunun sebeplerine biraz daha yakından bakalım;

 • Youtube’un bir milyardan fazla kullanıcısı var. Bu sayı, internet kullananların neredeyse 3’te biri kadardır.
 • Her gün milyarlarca izlenme alabilmek için milyonlarca saat harcayan kullanıcılar bulunmaktadır.
 • Her gün Youtube’da video izleyenlerin sayısı son yılda yüzde 40 arttı.

Youtube Abone Sayısını Arttırma Yöntemleri Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Uzun lafın kısası internette başarılı olmak için, güzel bir yere gelebilmek için hedef kitlenize ulaşmanız gerekmektedir. Hedef kitleye ulaşmanın en etkili yollardan birisi de Youtube platformunu etkili bir şekilde kullanmaktır. Benim zaten bir kanalım var ve uzun bir süredir bu kanalda emek harcıyorum. Ama hâlâ kayda değer bir başarı yakalamadım! dediğini duyar gibiyim. Peki ya sence hata Youtube algoritmasında mı? Yoksa sende mi? Sence her gün kaç milyon kişi bu platformda aynı oranda emek harcıyordur?

 • Milyonlarca kişi Youtube’da sizin gibi başarılı olmaya çalışıyor ve bunun için emek harcıyor.
 • Sizin bu kişiler arasından sıyrılmanız ve ön plana çıkmanız için kuru kuruya içerik yüklemeniz ve yönetim sürecine sahip olmamanız başarılı olmak için yeterli olmayacaktır.
 • Bu yüzden başarılı olmak için Youtube abone sayısı arttırma yöntemlerini kullanmanız gerekmektedir.

Youtube Kanalı Abone Sayısı Arttırma Yöntemleri Neler?

1)Ufak detaylar hayat kurtarır 

Bazı küçük ayrıntılar vardır. Bu ayrıntılar Youtube kanalınız için hayati önem taşıyabilir. Mesela video içeriklerinizin küçük görsellerine hiç dikkat ediyor musunuz? Şimdi evinde oturan ve yemek yiyen birini hayal edin. Bu kişi yemek yerken Youtube’da bir şeyler izlemek istiyor olsun. Peki ya sizce bu kişi bir videoya tıklamadan önce o videonun neyini görüp de tıklayacak? Tabi ki ilk göreceği şey, videonun küçük görseli olacaktır. Bu küçük görseli gördükten sonra videonun başlığı da dikkat çekiciyse o videoya tıklayacak ve izleyecektir. Şimdi bir düşünün. Hayal ettiğimiz bu adam gibi sizce bir günde yemek yerken Youtube’da izlenecek bir video arayan kaç kişi vardır? Elbette milyonlarca kişi vardır.

 • Bu yüzden küçük bir görsel ne olacak ki?” deyip geçmeyin. Sizin için büyük kayıplara yol açabilir!
 • Dikkat çekici küçük resim ve başlıkla beraber birde videonun sonunda büyük bir “abone ol” ibaresi koyarsanız o izleyici sizin kanalınıza abone olur.
 • Eğer içeriğiniz gerçekten kaliteliyse, videonuz küçük resim ve başlıklarla birlikte ilgi çekici hale gelebilir ve hedef kitlenize uyumlu olan içerikleriniz sayesinde abone sayısını arttırabilirsiniz.
 • Bu tarz küçük detayları es geçmeyin.
 • Bunlar Youtube abone sayısı arttırma konusunda hayati önem taşıyan küçük ayrıntılardır.

2)Reklamların gücü adına!

İnternette birçok yazı okuyabilirsiniz. Bunlar sizlere tamamen ücretsiz olacak şekilde Youtube abone sayısı arttırma yöntemlerini anlatır. Ancak gerçek anlamda çokta bir işe yaramayan içeriklerdir. Okuyarak zamanınızı boşa harcamış gibi olursunuz. Bunun başlıca sebebi bu tür içeriklerin kullanıcı deneyimi için yazılan içerikler olmamasından kaynaklanmaktadır. Yani yazılan yazı, sadece trafik çekmek için yazılmış ve yazılırken sizin Youtube kanalınız için gerçekten abone elde etmenizi sağlayacak ipuçları umursanmamıştır.

Youtube Nasıl Abone Kazanılır?

Ücretsiz yöntemlerle Youtube kanalız için abone elde edebilirsiniz. Youtube abone sayısı arttırma yöntemleri arasında ücretsiz olan birçok yöntem de bulunmaktadır. Ancak Youtube abone sayısı arttırma yöntemleri  bütün Youtube kanalları için bir yere kadar işe yarıyor maalesef. Kanalınızın gerçek anlamda başarılı olmasını istiyorsanız, iyi yerlere gelmesini istiyorsanız ücretsiz Youtube abone kasma yöntemlerini kullanmak ve bu yöntemlerin yeterli olacağını düşünmek sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.

 • Eğer kanalınızda yeterli oranda içerik varsa, hedef kitlenizin geniş bir parçasına hitap etmeye kendinizi ve kanalınızı hazır hissediyorsanız kesinlikle reklam kampanyaları için bir bütçe planlamasının vakti gelmiş demektir.
 • Hedef kitlenin büyük bir paydasına hitap etmeye hazır olan bir kanal, başarılı reklamlardan çok yüksek bir verimlilik elde edecektir.

Influencer Marketing ile dijital pazarlama hizmeti

3)Yudum Yudum İçiliyor, Tekrar Tekrar Doldurulabiliyor: Influencer Videolarının Gücü!

Hiç bir anlamı olmayan çok saçma bir reklam videosu sizce etkili olabilir mi? Evet. Kesinlikle etkili olabilir. Çünkü önemli olan reklam videosunun iyi yada kötü olması değildir. Önemli olan o videonun kimin tarafından çekildiğidir. Bugün, birçok büyük şirket Youtube kanalını büyütmek, İnstagram satışlarını arttırmak için Influencer ile birlikte çalışmaktadır.

 • Influencer içerikleri tuhaf bir şekilde Youtube abone sayısı arttırma konusunda çok etkili bir rol oynuyor.
 • Öyle ki Reklam Ajansları Influencer marketing hizmetleri konusunun üzerine bir hayli düşmekte.
 • Bu yüzden Youtube kanalınız yeterli oranda içeriğe sahipse ve hedef kitlenizin geniş bir parçasına hitap etmek için uygunsanız, Influencer video reklamlarını kullanabilirsiniz.

Fotoğraf ve Tasarım

Sıradışı İşlerin Reklam Ajansı