Bursa Web Tasarım ve Web Sitesi Çözümleri

Bursa Web Tasarım web sitesi tasarımı

Bursa web tasarım, web sitesi çözümleri reklam ajansı olarak hizmet veriyoruz. SEO Danışmanlığı ve Dijital Pazarlama hizmetlerinde de Türkiye ve Avrupa’da bir çok reklam ajansı ve yazılım firmasının aksine, Google’da üst sıraları hedefleyen ve tasarımlarıyla kalite hissi veren web tasarım için buradayız.

Web tasarım, markanızın bilinirliğini ve kurumsal kimliğini doğrudan etkileyen en önemli etkendir. Web siteniz, web’de ve arama motorlarında markanızı temsil eder. Bu yüzden tasarım odaklı ve pratik bir websitesi, kullanıcı deneyimi açısından önemlidir. Kurumsal renginizi, çizginizi, hedef kitlenize yansıtmak istediğiniz algıya sahip nitelikte olmalıdır.

Firmayı ve markayı oluşturup, olmak istediğiniz yerde konumlandırırken gösterdiğiniz hassasiyeti web tasarım konusunda da göstermelisiniz. Bunun da en doğru çözümü Bursa web tasarım işini profesyonel ellere teslim etmek. Web sitenizi beğenmeyen, masaüstü ve mobilde rahatça kullanamayan ziyaretçi ürün ve hizmetlerinizi satın almaktan çekinecektir. İyi bir web tasarım kurumsal kimliğiniz için büyük ve değerli bir parça, bir referans olacaktır.

Bursa web tasarım ve dijital pazarlama sektöründe 2021 yılı itibari ile 9 yılı aşkın tecrübemiz; web sitesi kurmak isteyen müşterilerimiz için ihtiyaçlarını karşılamamız konusundaki en büyük referansımızdır.

Bursa Web Tasarım Hizmeti

Bursa web tasarım firmaları arasında SEO uyumlu web tasarımı ve SEO danışmanlığı, E-ticaret siteleri, Kreatif Web siteleri, Kurumsal Web Sitesi, Yaprak site, Web Yazılım hizmetleri vermekteyiz. Bunların yanı sıra Grafik Tasarım, Fotoğraf ve Dijital Pazarlama ihtiyaçlarınız için de bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz. Size ihtiyaçlarınız çerçevesinde en iyi web tasarım hizmetini ve en iyi web sitesini teslim edip markanızı 2021’de öne çıkarıyoruz.

Bursa Web Tasarım Firmaları

Bursa web tasarım firmaları giderek artış gösteriyor. Artan rekabetle birlikte kalitemizi artırarak, tasarım odaklı anahtar teslim web siteleri sunan dijital reklam ajansıyız. Bursa’daki web tasarım şirketleri arasında tüm web tasarım ve dijital pazarlama hizmetlerindeki deneyimlerimize güvenerek farkımızı ortaya koymaktayız.

Reklam ajansları ve Bursa web tasarım firmaları içinde ihtiyaçlarınıza net karşılık vererek profesyonel web tasarım konusunda en iyi ajanslar arasındayız. Önceki işlerimizi referans alabileceğiniz gibi bizden ücretsiz teklif alırken örnek bir kaç işin sunumunun yapılmasını da talep edebilirsiniz. Bırakın biz susalım, portfolyomuz bizi anlatsın.

Bursa Web Tasarım Ajansı

Bursa web tasarım ajansı ve yazılım firması açısından zengin bir şehir. Her ikisi de size web sitesi ve web tasarım hizmeti vermekte fakat aralarındaki bazı farklardan bahsetmek gerekli. Reklam ajansları daha çok pazarlama ve tasarım odaklı çalışırlar. Bu yüzden web sitenizin kurumsal kimliğinizin bir parçası olması, marka kimliğinizi yansıtma konusunda daha başarılıdır.

Biz de Fotoğraf ve Tasarım Ajansı olarak web site tasarımı yaparken SEO uyumlu, Dijital Pazarlama hedefli, Tasarım Odaklı web siteleri sunuyoruz. İhtiyacınız kadar yazılım ile pratik ama şık, kurumsal siteler teslim etmekteyiz.

En iyi Bursa Web Tasarım Ajansı için doğru tercih: Neden “Fotoğraf ve Tasarım”?

 • Tasarım trendlerini takip ediyoruz. Kurumsal görünüme sahip çarpıcı web siteleri üretiyoruz.
 • Mobil uyumlu ve kullanıcı deneyimi konusunda başarılı web tasarım yapıyoruz. Mobil kullanımdaki yaygınlaşma konusunda bilinçliyiz.
 • SEO Danışmanlığı hizmeti almasanız dahi, SEO uyumlu ve Google’da üst sıraları hedefleyen web siteleri teslim ediyoruz.
 • Teslim sonrası teknik destek konusunda sizleri yalnız bırakmıyoruz.
 • Bursa’da Web tasarım ve Kurumsal Web Sitesi alanında referanslara sahibiz.
 • Yalnızca ihtiyacınız olan web tasarım için sizi yönlendiriyoruz. İhtiyacınız olmayan Web tasarım ve yazılım hizmetleri pazarlamak çalışma prensibimize uymuyor.
 • Bursa Web Tasarım dışında bir çok konumda, Fotoğraf, Tasarım ve Dijital Pazarlama hizmetleri konusunda deneyimliyiz.

Bursa Web Tasarım: 6 Adımda İyi bir web sitesi nasıl olmalıdır?

İyi bir web sitesi tasarımı için birinci kural benzersizlik. Özgün olmayan tasarımlar kalite hissinden uzaklaştırır ve kurumsal kimliğinize zarar verir. Aynı şekilde birebir kopyalanan siteler konusunda hukuki yollardan başınızın derde girmesi olası. Google, Yandex gibi arama motorları için de özgünlük ve mobil uyum gibi kavramlar önemli. Bu konuya da sırayla değineceğiz.

1. Mobil Uyumlu Web Tasarım Yapılmalıdır

İyi bir web tasarım için mobil uyumluluk olmazsa olmaz. İngilizce karşılığı “responsive” olarak geçen bu kavramın önemini sayısal veriler ile anlatmaya gerek yok. Tahmin ediyoruz ki bir çok ziyaretçimiz bu yazımızı cep telefonu ve mobil cihazları üzerinden okumaktalar. Bu yüzden Bursa web tasarım için hizmet verdiğimiz her sitenin responsive olması konusuna özen gösteriyoruz. Sizler de web sitesi tasarlatırken mobil uyumlu olup olmaması konusuna dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde hedef kitle ve potansiyel müşterilerinizin bir çoğunu kaybedebilirsiniz.

AMP gibi sistemler ile de Google için çok önemli olan mobil uyumluluk sorunu çözülebilmektedir. Bu konuda da ayrıntılı bilgileri sizinle paylaşacağız, blog yazılarımızı takip edin.

2. Web Tasarım Trendleri Takip Edilmelidir (UI)

2021 yılı itibariyle web tasarım trendlerinin takip edilip uygulanması gerekli. Kullanıcı deneyimlerinin değerlendirilmesi gereken diğer bir konu. COVID -19 gibi tüm hayatımızı değiştiren olaylar sonrası internet kullanımı ve firmaların hızla markasını internet dünyasına taşımakta. Bu göç devam ederken elbette kullanım alışkanlıkları, tasarım algısı ve user experience değişiklik göstermektedir.

Biz en yeni web tasarım trendlerini sürekli takip ediyor, uyguluyor ve geliştiriyoruz. Moda etkisi ile kıyafetleriniz gibi, internet sitelerinizin de tasarımları  demode gelmeye başladıysa bu çok normal.

3. Kullanıcı Deneyimi Önemli (UX)

Tasarım trendlerinin yanı sıra kullanıcı deneyiminin öneminden bahsetmiştik. Bu konu da insanların kullanım alışkanlıkları doğrultusunda değişmektedir. Bu değişiklikler takip edilmeli, uygulanmalı ve geri bildirimleri incelenmelidir. Bu analizler sonrası yapılacak geliştirmeler bizi bu konuda tecrübeli yapan şeylerden yalnızca biri.

Örneğin mobil menü açıldığında kullanıcı geri kapatmakta zorlanıyorsa, bu ziyaretçinin siteyi anında terk edeceği anlamına gelir. Bu da web tasarım yaptırdığınız sitenizde olmasını isteyeceğiniz son şey.

4. Optimizasyon Çalışmaları Yapılmalıdır

Bursa web tasarım hizmeti veren firmaların bir çoğu optimizasyon ya da hızlandırma çalışmalarını atlamakta ya da size ek bir bütçe ile sunmaktalar. Ayrıca web sitesinin optimizasyon işlemleri web tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken bir konu ve önceden görsellerin ve kodların buna uygun şekilde hazırlanması gerekiyor.

5. Hızlı Yüklenmelidir

SEO ve Google’da üst sıralara çıkmak için gerekli olan yüksek sayfa hızı aynı şekilde kullanıcı deneyimi tarafından da önemli. Yavaş açılan bir siteyi beklemek yerine kullanıcı sonraki seçeneğe, rakiplerinize yönelecekler. Bu da hızlı açılmayan web sitenizin ne kadar kaliteli ve doygun içeriğe sahip olmasının bir önemi kalmadığı anlamına geliyor.

6. SEO Uyumluluğu

SEO uyumlu web tasarım, arama motorlarının seveceği şekilde web sitenizi optimize etmek ve hızlandırmakla başlar. Ayrıca web tasarımı adımından itibaren dikkat edilmesi gereken bir konudur. Görsellerin web için ve SEO odaklı kaydedilmesi, yazı içeriklerin görsel üzerine değil, Google’ın indexleyebileceği şekilde girilmesi gerekir. İçerik girilecek alanların önceden planlanması ve site içi hatalara baştan dikkat etmek gibi işlemler de sitenin SEO uyumluluğunu artırır. Web tasarım işinizi teslim edeceğiniz ajansın SEO bilgisine sahip olması önemli.

Bursa Web Tasarım Fiyatları

Bursa Web tasarım fiyatları bu yazıda anlattığımız etkenlere ve yönelimlere göre değişkenlik gösteriyor. Tasarım odaklı bir web sitesi mi, CMS (İçerik Yönetim Sistemi) içeren bir hazır sistem mi yoksa özel yazılım mı aradığınıza göre fiyat belirleniyor.

Ortalama Kurumsal Web Siteleri 3.000 ile 25.000₺, E- Ticaret Siteleri 6.000 ile 90.000₺ arasında olmaktadır. Bursa web sitesi ve web tasarım maliyetleri aşağıdaki etkenlere göre değişir ve aralık bu yüzden hayli geniştir:

 • Sayfa Sayısı
 • Ürün ve Hizmet Sayısı
 • Kullanılacak altyapı ve yazılım dili
 • İçerik üretimi ve Metin Yazarlığı
 • Kurumsal Kimlik Öğelerinin dahil edilmesi ile 360 derece hizmet
 • Hosting ve Domain giderleri
 • Ajans Etkeni

Bursa profesyonel Web Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi

Bursa profesyonel web tasarım konusunda kurumsal firmaların sıkça hizmet almak için araştırma yaptığı büyük şehirlerden birisi. Hal böyle olunca hizmet vermeye çalışan ajans, yazılım firması, freelancer vs. sayısı da oldukça yüksek. Önemli olan profesyonel web tasarım yaptıracağınız ajansı doğru seçmek. İhtiyaçlarınıza karar veremiyorsanız birlikte karar verebileceğiniz, 360 derece tasarım ve pazarlama hizmeti veren bir ajans ile anlaşmak.

360 derece hizmet veren dedik. Çünkü web sitesi hizmeti alıp dijital medya’da markasını öne çıkarmak isteyen kurumsal firmalar  sosyal medya yönetimi hizmeti de alıyorlar. Bu ihtiyacınız başından beri planlanır ve stratejik ilerlenirse web sitenizin tasarımı bütünlük içerisinde yapılacaktır. Yazılım firmaları web tasarım stratejileri gereği tasarımı geri planda bırakıp, ihtiyacınız olmasa dahi yüksek maliyetli özel yazılım web siteleri yapmak isteyebilirler.

Web Tasarım Stratejisi

Bursa web tasarım stratejisi nedir? Web sitesi tasarlarken neye dikkat edilmelidir? Dijital dünyadaki gelişmeleri ve tasarım trendlerini takip ederek, ihtiyaçlarınızı planlayan bir ajans olmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve bütçesini verimli kullandırmak adına yönlendirmeler, danışmanlık hizmetleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı misyon ediniyoruz. Ayrıca web tasarım stratejimiz de buna dayalı olarak, tasarım sürecinin başından itibaren bu doğrultuda planlanıyor.

Web Sitesi İçerik Üretimi ve SEO Uyumlu Metin Yazarlığı

İyi bir web sitesi için yalnızca görsel tasarım ve SEO uyumluluğu yeterli değil. Kurumsal dilinize ve sektörünüze uygun ve sitenizi üst sıralara taşıyacak çalışmalar da yapılmalı. Ziyaretçilerinizi  web sitenizde dolaşmaya  yönlendirecek içerikler ve metin yazarlığı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Enquire now

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.