Neler yapıyoruz? Nelerde parmağımız var?

Fotoğraf, Tasarım, Dijital Pazarlama, Web, Video, Sosyal Medya, SEO vs. gibi en çok hizmet verdiğimiz başlıkları aşağıda derledik. Ama markanız için yapabileceklerimiz sadece bunlar değil!
Tüm hizmetlerimiz butonuna tıklayarak diğerlerine de göz atabilirsiniz.
Tüm Hizmetlerim
Ürün Çekimleri
Grafik Tasarım
Web Tasarım
SEO - SEM
Dijital Pazarlama
Drone İkon
Drone

Ağustos 1992 İstanbul/Beyoğlu doğumlu, aileden fotoğrafçı. Hobileri arasında fotoğraf çekmek yok, bu işi profesyonel olarak yapıyor. Uludağ Üniversitesi Grafik Tasarım mezunu ve görev aldığı bir çok marka projesi sayesinde grafik tasarım ve modelleme konusunda yetkin. Bünyesinde ve birlikte çalıştığı farklı reklam ajansları ve freelance projeler ile dijital pazarlama konusunda tecrübe ve bilgi sahibi.

Marka ve kurumsal şirketlerin dijital medya reklamları ve internet dünyasındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bilgi ve tecrübe sahibi olmak için bir yandan stüdyo ya da reklam ajansları bünyesinde çalışırken, bir yandan da freelance işler ve projeler tamamlayarak birikimlerini uygulamaya döken Kerim’in 2021 yılı itibari ile sektör tecrübesi 9 yılın üzerinde.

Seyahat engeli kesinlikle yok, hatta gezmeyi çok sever. Esnek ve tabii ki prezentabl.

Kerim Karaman

Creative Head

Ajans İşleri Nasıl İşliyor?

Bir projeniz, ihtiyacınız ya da fikriniz var. Hay hay! Peki nereden başlayıp, nasıl ilerleyeceğiz?
 • 1
  Teklif Alın

  Bize iletişim kanallarından biri aracılığıyla ulaşıyor, ihtiyacınız ile ilgili detaylar paylaşıyorsunuz.

 • 2
  Sizinle İletişim Kuralım

  Sizin için neler yapabileceğimizi, en doğru çözümü düşünüp size ivedi şekilde dönüş sağlıyoruz. Belki oturup bir kahve içmemiz gerekebilir.

 • 3
  Araştırıp, Analiz Edip, İşe koyulalım

  Vakit kaybetmeden markanız ve rakiplerinizi analiz ediyor, konuştuğumuz fikirleri hayata geçirmeye başlayıp, sonuç odaklı hareket ediyoruz.

 • 4
  Farkı Görün

  Pazarlama stratejimizin, yaptığımız tasarımların, yeni web sitenizin ya da fotoğraflarınızın; markanıza, firmanıza kattığı değeri, sizi rakiplerinizden ayırışını izleyip, keyfini sürün!

Foto Deniz Hakkında

Foto Deniz de nereden çıktı?

İstanbul / Fındıkzade’de bulunan Foto Deniz, aslında bizim için her şeyin başladığı yer. 36 senedir aynı adreste, halen kesintisiz hizmet veren stüdyomuz. Burası Fotoğraf ve Tasarım’ın temellerini atmadan önce bizim pişmemizi sağlayan fırındır diyebiliriz.

Aşağıdaki fotoğrafçılık hizmetlerimizin bir kısmı için bu stüdyodan faydalanmaktayız.

 • Dış Çekimler
 • Konsept Fotoğrafçılık
 • Portre Çekimleri
İstanbul Fotoğrafçı Foto Deniz - Fotoğraf Hizmetleri - Kerim Karaman